Co je Lokálka

Lokálka je obchod s českými potravinami s příjemnou rodinnou atmosférou, který sídlí v historickém centru Pardubic. V nabídce obchodu najdete kvalitní potraviny, vyprodukované na území České republiky malými a středními producenty. To, co bylo s láskou a umem vypěstováno či vyrobeno Vám zde s radostí a nadšením pro zdravý životní styl a dobré jídlo nabízíme.

Pečlivě a osobně pro Vás vybíráme a ochutnáváme produkty, které v Lokálce najdete.  Prvořadým kritériem výběru je výše obsahu přidaných chemických látek, konzervantů a barviv tak, aby tyto látky byly v námi nabízených potravinách buď úplně vyloučeny nebo je obsahovaly v minimální míře. Zaměřujeme se také na prodej bezlepkového pečiva a potravin.

Vybíráme pro Vás nejenom z certifikovaných regionálních potravin ale také z produktů drobných zemědělců, farmářů a pěstitelů, jejichž podpora prodejem jejich produktů je pro nás rovněž důležitá.

Lokálka „jede“ proti trendu globalizace nabídkou lokálních potravin. Lokalitou je v našem pojetí myšleno celé území naší krásné republiky.

11.11.2013